środa, 8 stycznia 2020

Nasi politycy.

  Zastanawiałem się kiedyś czy my mamy jakiś polityków. Bo z tego co widać to jest przypadkowa zbieranina ludzi nie mająca nic wspólnego z polityką a bardziej z politykierstwem. Bo jakim trzeba być geniuszem aby najpierw przystąpić do koalicji, która ma wygrać w wyborach z rządzącymi a tuż przed wyborami oznajmić, że jednak będzie lepiej startować osobno. Oczywiście robi to dla swojej partii, która w każdych wyborach ledwie łapie się do Sejmu. Głupota czy wiara w cuda. Oczywiście było jak zwykle ale "polityk" oznajmił sukces w wyborach - dostali się do sejmu. Pieniążki, diety, rządy - szczyt marzeń. A wystarczyło pomyśleć i policzyć. Przecież jest powiedzenie :kupą panowie, kupą, kupy nikt nie ruszy". Teraz utyskiwania opozycji, że znowu przegrała. Na obecnie rządzącą partię głosowało mniej ludzi niż na pozostałe partie tylko, że te zamiast wystąpić pod wspólnym szyldem wolały "rozbicie partyjne". Kiedyś mieliśmy "rozbicie dzielnicowe".
  Inna sprawa. Opozycja nawołuje - musimy wygrać a co robi w tym kierunku? Zamiast zaproponować jakiś plan działania po ewentualnym swoim zwycięstwie mówi wyborcom "nie głosujcie na nich". To jest hasło wyborcze tzw. opozycji. I wielkie zdziwienie, że nie odniosło sukcesu. Rządzący są szczęśliwi mając takich oponentów.
  A nasi czołowi "politycy". Ich niektóre wypowiedzi nadawały by się do drukowanego kiedyś w "Przekroju" "kącika zeszytów". Co rusz głupota goni głupotę. Tzw. "odwracanie kota ogonem" opanowane mają do perfekcji. Nie mogąc odwołać wybranego przez siebie prezesa NIK mimo sprzeciwu opozycji teraz twierdzą, że "opozycja jest winna tego, że on jeszcze rządzi bo nie chce zmusić go do ustąpienia". "Sami go wybraliście, sami usuwajcie" odpowiada opozycja lecz jest to według rządzących "nie dbanie o dobro Polski".
  Ale jak ocenić naszą postawę jako obywateli? W internecie krąży taki tekst"
KTO JEST IDIOTĄ ? Wszyscy piszą o PiS-owcach, idioci, bez mózgu itd. !!! Ale kto tu jest idiotą? Mają władzę i pieniądze !!! Biorą kasę, kupują nieruchomości żyją jak królowie, Dają sobie dotacje, kasa płynie do nich strumieniami. Ustawiają sobie życie na poziomie milionerów, posadki dla dzieci i znajomych. Prawo ustanawiają jak im wygodnie !!! W dupie mają co o nich myślimy i się tym nie stresują jak pozostała część ludzi i kto tu jest idiotą CO? Ponad 200 afer a czy ktoś odpowiedział za to? NIE !!! Doskonale zorganizowane grupy przestępcze rządzą krajem, wami a wy ich nazywacie idiotami i dziwicie się że śmieją się wam w twarz !!! Wszystko to za nasze pieniądze. I co, dalej sądzisz że to idioci? " Ty co czytasz ten post oceń sam. Ale nawiązując do tytułu to chyba nie są politycy ale piii, piiii, piii nie będę dosadnie się wypowiadał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz